Katalogi są najważniejszym wizualnym sposobem przekazywania informacji klientom. Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorstw stworzyliśmy Catalog Builder. Dzięki naszej aplikacji budowa katalogu stała się łatwiejsza, szybsza i bardziej efektywna.


Zasada działania aplikacji.

Aplikacja umożliwia wykorzystanie danych z dowolnej postaci elektronicznej np. z bazy danych, a nawet ze zwykłej postaci papierowej. Gotowy katalog lub jego cześć można zapisać w pliku PDF gotowym do wydruku, zapisać w innej postaci elektronicznej (np. e-book) oraz wygenerować gotową witrynę WWW.

Wielopoziomowa hierarchia

Rozdziały umieszczone są w strukturze drzewa, co umożliwia stworzenie wielopoziomowej hierarchii. Cały czas widoczne drzewo pokazuje, na jakim poziomie przebiegają prace.

Raport – układ przyszłej strony w katalogu

Raport ilustruje rozmieszczenie elementów na stronie. Aplikacja wykorzystuje metodę WYSIWYG (ang. What You See Is What You Get co znaczy dosłownie To Co Widzisz Jest Tym Co Otrzymasz), dzięki czemu podczas budowy katalogu na ekranie widzisz, jaki będzie efekt końcowy.

 • Tabele
  Tabele można utworzyć na kilka sposobów:
  – wklejając z innych aplikacji takich jak Word,
  – edytując we wbudowanym w aplikacji edytorze tekstu,
  – wykorzystując pola danych, stworzyć tabele pobierające automatycznie dane,
  – korzystając z gotowego komponentu, który również automatycznie pobiera dane.
 • Obrazki
  Aplikacja umożliwia umieszczenie w katalogu obrazków zarówno w postaci bitmap, jaki i grafiki wektorowej. Można ustawić położenie oraz rozmiar obrazka. Aplikacja jest również wyposażona w aktywne pole graficzne, które automatycznie pobiera obrazek, Np. z bazy danych.
 • Grupowanie produktów
  Wykorzystując podobieństwo produktów można je pogrupować korzystając z grupowania. Dzięki tej opcji katalog jest czytelniejszy, a klienci łatwiej odnajdą to, czego szukają.
 • Dziedziczenie układów stron (raportów)
  Jeżeli w kolejnych rozdziałach ustawienie elementów jest identyczne nie trzeba tworzyć kolejnych raportów, wystarczy włączyć opcję dziedziczenie,
  a aplikacja automatycznie wyświetli produkty według dziedziczonego raportu.
 • Nagłówek i stopka
  Aplikacja ma wbudowane metody, które automatyzują dodawanie nagłówka i stopki, co znacząco ułatwia budowę. Wystarczy je raz dodać, a pojawią się one w całym dokumencie. Pola takie jak nazwa rozdziału czy nr strony automatycznie przybiorą odpowiednią dla danej strony wartość.
 • Automatyczne spisy treści
  Spis treści jest nieodłącznym elementem katalogu ułatwiającym klientom szukanie produktów. Catalog Builder jest wyposażony w mechanizmy automatycznie tworzące czytelne spisy treści, co znacznie ułatwia i przyspiesza prace nad katalogiem.
 • Automatyczne indeksy alfabetyczne
  Alfabetyczny indeks produktów podobnie jak spis treści jest również generowany automatycznie.

Panel właściwości

Cały czas widoczny panel właściwości przedstawia aktualne ustawienia oraz umożliwia szybką edycję parametrów zaznaczonego elementu.

Podgląd

Rozbudowany podgląd współpracujący z drzewem rozdziałów przedstawia wizualnie dokument lub jego cześć, co ułatwia uzyskanie pożądanego efektu końcowego, oraz pomaga w odnalezieniu błędów i nieprawidłowości w projekcie.

Wprowadzanie danych

 • Współpraca z bazą danych (import, aktualizacje)
  Nasza aplikacja ściśle współpracuje z bazami danych, z któprych dane o produktach mogą być zaczerpnięte bezpośrednio. Jeżeli dane wymagają aktualizacji można zmienić je w naszej aplikacji i jednocześnie zostaną one zaktualizowane w bazie danych. Jeżeli nie ma bazy danych produktów można wprowadzić dane z innego źródła, a Catalog Builder automatycznie wygeneruje bazę danych.
 • Współpraca z innymi aplikacjami clipboard
  Inteligentny clipboard, czyli kopiowania elementów do schowka i wklejania w wyznaczone miejsce w aplikacji, umożliwia oprócz zwykłego kopiowania obrazków i tekstów kopiowanie wielu rekordów na raz. Dzięki temu można wprowadzać dane niemalże z każdej postaci elektronicznej Np. z dokumentów Microsoft Office (Word, Excel, Power point), plików w formacie PDF, plików graficznych typu JPG, GIF.
 • Wprowadzanie danych z postaci papierowej
  Jeżeli dane wejściowe są tylko w postaci papierowej, nasza aplikacja również umożliwia wykorzystanie tych danych, w efekcie końcowym oprócz gotowego katalogu automatycznie stworzy bazę danych produktów, którą można wykorzystać w innych aplikacjach biurowych.

Praca w sieci

Mimo, że Catalog Builder ułatwia pracę nad katalogiem do tego stopnia, że do stworzenia nawet obszernego dokumentu wystarczy jedna osoba, aplikacja umożliwia jednoczesną pracę nad katalogiem kilku osobom znajdującym się w sieci lokalnej (Np. w sieci biura lub firmy).

Wydanie publikacji

Efektem końcowym jest stworzony w wysokiej rozdzielczości plik w formacie PDF od razu przygotowany do redagowania w drukarni. Plik posiada wszystkie potrzebne elementy do drukowania oraz złożenia katalogu w całość.

Szkolenie i pomoc techniczna

 • Szkolenie
  Zapewniamy szkolenie personelu w zakresie obsługi aplikacji.
 • Dokumentacja
  Aplikacja wyposażona jest w bogatą dokumentację, która w prosty sposób wyjaśnia wszystkie opcje, a umieszczone w niej lekcje szybko uczą jak wykorzystać możliwości aplikacji.
 • Pomoc techniczna
  Oprócz szkolenia i dokumentacji oferujemy profesjonalną pomoc naszych specjalistów. Wystarczy skontaktować się z naszą firmą telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.
 • Przygotowanie katalogu
  Dodatkowo oferujemy usługę przygotowania katalogu z dowolnej reprezentacji danych. Jeżeli natychmiast potrzebny jest gotowy katalog, nie ma wystarczająco czasu, aby wdrożyć aplikację w firmie klienta, możemy sami go stworzyć, a w przyszłości będą mogli edytować go przeszkoleni pracownicy klienta.
 • Adaptacja
  Zapewniamy możliwość dopasowania aplikacji do specyficznych wymagań klienta.
Izomet
ul.Jaworowa 8
64-510 Wronki
tel.: 067 25 43 507
fax: 067 25 43 506
NIP: 763-164-83-69

Uwaga!

Uwaga!

Uwaga!

Language / Język

Język